Hakkımızda

BOYDAK HAVACILIK, 13.08.2010 tarihinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden TR-AT-075 No.lu Uçuş İşletme Ruhsatını, 22.06.2010 tarihinde TSE'nden TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almış olup hava taksi hizmetini;  "EMNİYETTE TASARRUF OLMAZ" ilkesinden hareketle, ZAMANINDA, EN EKONOMİK ve EN KONFORLU şekilde icra etmektedir.

 

Uçağımız "Cessna Citation 680 Sovereign"

Boydak Havacılık Taşımacılık ve Ticaret A.Ş.; bünyesindeki 2012 model CITATION 680 Sovereign tipi, 9 yolcu kapasiteli, 4.250 kilometre menzilli business jet uçağı ile dünya standartlarında hava taksi hizmeti sunmaktadır.
 

Boydak Havacılık Müşteri Memnuniyeti’nin vazgeçilmez unsurları;

  • Uçuşta ve yerde emniyet,
  • İşletmede dakiklik,
  • Bilgilendirmede doğruluk,
  • Fiyatlandırmada hakkaniyettir.

Vizyonumuz

Boydak Holding’te yer alan tüm şirketlerimizde vizyonumuz, çıtayı sürekli yüksek tutarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider yapımızı koruyup, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayıp, dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürümektir.

 

Misyonumuz

Boydak Havacılık, ulusal ve uluslararası mevzuat doğrultusunda uçuş emniyetini değiştirilemez bir ön koşul olarak kabul eden, sektör standartlarını ileriye taşıyan paylaşımcı yaklaşımıyla öncülük görevini üstlenen, müşteri memnuniyetini çevre ve toplum duyarlılığı içerisinde gerçekleştirmeyi hedefleyen bir hava taksi şirketidir.